вівторок, 8 серпня 2023 р.

#cyfra_library#Дія_Освіта#Бродівщина#Цифровізація_для_людей_елегантного_віку


    
1 серпня 2023 року в онлайн-форматі Міністерство цифрової трансформації України разом з Програмою розвитку ООН в Україні та Українською бібліотечною асоціацією презентували новий освітній серіал на платформі Дія. Освіта — Базові цифрові навички для людей елегантного віку.

    Онлайн-курс складається із 10 серій, які присвячені різним ситуаціям, із якими часто стикаються люди віком старше 60 років. Зокрема, вони розповідають, як за допомогою смартфону шукати інформацію в інтернеті, зареєструватися та користуватися соціальними мережами, записатися до лікаря та замовити ліки онлайн, переказати кошти та поповнити мобільний рахунок, оформити пенсію та субсидію, створити обліковий запис в Google, щоб користуватись поштою, а також як розрізняти фейки і неправдиву інформацію.

Новий курс допоможе людям старшого віку оволодіти у доступній формі цифровими навичками.

«Бібліотека – Хаб цифрової освіти»

«Базові цифрові навички для людей елегантного віку»

На базі Бродівської центральної міської бібліотеки продовжує свою дію офіційний хаб цифрової освіти. Це своєрідний національний тест на цифрову освіченість. 
 
У час постійного розвитку цифрових можливостей слід йти в ногу з часом, щоб бути дотичними до подій, які відбуваються навколо.


8 серпня у читальній залі Бродівської ЦМБ відбувся пізнавальний захід  "Цифрові навички для людей елегантного віку". На захід радо завітали користувачі  поважного віку, які переглянули  10 освітніх серіалів і відповідно виконали тести. Цей серіал дав можливість  здобути знання з використання сучасних гаджетів, мобільних додатків, Інтернет-ресурсів та дозволив представникам старшого покоління відчути впевненість в цифровому світі та з легкістю користуватися онлайн-послугами. Ведуча та організатор заходу Н. Коваль - бібліограф Бродівської ЦБС.

 Присутні ставили запитання та ділилися думками і отримали незабутні враження та нові знайомства.

Наші навчання продовжуються. Вчимося разом наближаючи нашу спільну Перемогу!

Радо зарошуємо кожного!

Всі бажаючі, які завітають до міської бібліотеки, мають можливість отримати доступ до цифрових послуг та пройти навчання на освітній платформі «Дія. Цифрова освіта».