четвер, 2 листопада 2023 р.

     

    1 листопада, з нагоди 105-ї річниці створення Західноукраїнської Народної Республіки, у Бродах вшанували пам'ять четаря УГА Пилипа Гардзілевича.

     Ведуча дня пам'яті, бібліотекар юнацького абонементу Бродівської центральної міської бібліотеки Ольга Нежива, поділилася історією творення ЗУНР і наголосила на важливості відзначення цієї дати сьогодні.

    Пізніше відбувся чин панахиди, далі спільною молитвою  і покладанням квітів представники влади і громадськості вшанували пам'ять борців за незалежність України.

    Так само звернувся до присутніх директор Бродівського історико-краєзнавчого музею Василь Стрільчук, розповівши про героїчний шлях Пилипа Гардзілевича.

    Також у вшановуванні героїв взяли участь працівники бібліотек міста Броди, громадськість, представники міської ради, відділу культури, туризму, молоді та спорту, Бродівський молодіжний центр.

    Жителі Бродівської ТГ повинні пам'ятати, що ми як ніколи знову маємо об'єднатися задля захисту національних інтересів та задля наших відважних Героїв, які продовжують захищати кордони України від російського агресора.

    Слава Україні! Героям Слава!