вівторок, 21 листопада 2023 р.

#Заряджені_гідністю_та_жагою_до_свободи#БутиГідним

 Бродівська центральна міська бібліотека         


Патріотичний бібліоМікс "Ми вільні і незалежні".

До уваги користувачів!

Цьогоріч Україна  відзначає перший 10-ти річний ювілей Революції Гідності.

21 листопада 2013 року на майдан Незалежності у Києві вийшли кілька сотень людей, щоб висловити свій протест проти рішення влади, яке загрожувало Україні втратою незалежності та перекреслювало її європейське майбутнє.

А сьогодні у час російської агресії відважні українці виборюють гідність, свободу та незележність, бороняючи кордони нашої країни та віддаючи найдорожче - своє життя.
 
Запрошуємо до нашої книгозбірні для кращого ознайомлення з історичними виданнями про Помаранчеву революцію (2004 р.) та Революцію гідності (2013-2014 рр.).

Кульчицький. С. Українська революція 2004 р. [Текст].- К.: Генеза, 2005. - 368 с.: іл.
Автор видання переконаний, що Українська (Помаранчева) роеволюція 2004 р., - реальною та є окремим осередком у ряді револьцій, які відбулися на території Східної Європи.

Пилип'юк В. Нам пора для України жить! [Текст].- К.: Світло і тінь, 2005. - 372 с.: іл.
У цьому виданні зібрані світлини видатного українського майстра художньої фотографії Василя Пилип'юка. В книзі автор виразно відображає емоційний стан, унікальну атмосферу Майдану.

Майдан. Свідчення. Допомога постраждалим. Міжнародна солідарність [Текст]/ За ред. Леоніда Фінберга, Ірини Бердянд, Олени Андреєвої. - К.: Дух і Літера, 2018. - 816 с.
У книзі зібрані свідчення учасників Майдану про допомогу постраждалим. Перша частина - спогади про медичну допомогу майданівцям та їхнім родичам у Києві та Україні. Друга частина - розповіді про міжнародну солідарність в організації допомоги постраждалим.

Вклоняємось доземно українському солдату [Текст].- К.: Народна армія, 2014. - 192 с.: іл.
За кожною історією - справжній герой, який любить і служить своїй Батьківщині, віддаючи найдородче - своє життя для добра Українського народу: його свободи та державності.

Цвід. А. Клич Майдану. Літопис самовидця/ Поема; Соченко М.  Обличчя Майдану. Живопис, графіка [Текст]. - К.: Український пріоритет, 2015. - 88 с.: іл.
Книга "Обличчя Майдану" - це про людей, що вийшли на бій за свою свободу, за гідність своєї нації. Даний альбом - це єдність живопису та поезій двох неповторно обдарованих патріотичних жінок.

Трайдакало. О. Майдан. Погляд зсередини [Текст]/ Спогади "Львівської брами" - захисників першої барикади, що під мостом на вулиці Інститутській. - К.: "Book Express", 2018. - 320 с.: іл.
Книга "Погляд зсередини" є просто спогадами людей, яким пощастило опинитись у вирі подій, згодом Революції  Гідності. Кожне слово тут - правда, а кожна емоція - щира. Видання починається світлинами наших побратимів, які загинули, захищаючи Майдан.